Kancelaria Adwokacka – Kraków

Wiedza i doświadczenie naszych Adwokatów

Zespół Kancelarii Adwokackiej Tomasza Kozłowskiego tworzą doświadczeni, wysoko wykwalifikowani i odpowiedzialni prawnicy. Mamy doświadczenie w rozwiązywaniu spraw z różnych dziedzin prawa, pomogliśmy już wielu mieszkańcom Krakowa, Wieliczki i okolicznych miejscowości. Adwokat Tomasz Kozłowski w swojej Kancelarii Adwokackiej współpracuje nie tylko ze świetnymi prawnikami, ale również z ekspertami z innych branż, między innymi z doradcami podatkowymi, mediatorami, ekonomistami, psychologami czy tłumaczami przysięgłymi.

Zaangażowanie Kancelarii Adwokackiej Tomasza Kozłowskiego

Zawsze proponujemy i wybieramy najlepsze, najbardziej skuteczne rozwiązania, pozwalające realizować założone uprzednio cele. Przykładamy ogromną uwagę do każdego szczegółu powierzonej nam sprawy. W naszej Kancelarii każdy Klient z Krakowa i Wieliczki znajdzie adwokata, bądź prawnika z dużym doświadczeniem oraz wysoką etyką pracy. Współpracujący z nami eksperci są czołowymi przedstawicielami swoich zawodów i zawsze służą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Państwa zaufanie do naszych adwokatów jest naszym priorytetem!

Z naszą Kancelarią Adwokacką współpracują wyłącznie sprawdzeni adwokaci, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, z różnych branż. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i prawnych z Krakowa, Wieliczki i okolic. Współpracujący z nami adwokaci udzielają ponadto wartościowych porad prawnych zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym. Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji, na miejscu, mailowo lub telefonicznie. Zapewniamy pełne poczucie bezpieczeństwa i zachowanie tajemnicy zawodowej w każdej prowadzonej przez nas sprawie.

 

Kierujemy się mottem:

 

 

CEL – DZIAŁANIE - SUKCES.