Prawo rodzinne

Rozwód nie należy do grona najprzyjemniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Poza oczywistymi zmianami w życiu osobistym, nieodłączną częścią rozwodu są problemy natury prawnej. Nasza Kancelaria Adwokacka w Krakowie oferuje szeroki zakres porad prawnych dotyczących rozwodu i separacji, także między cudzoziemcami. Zapewniamy również zastępstwo procesowe w sprawach o rozwód i separację na terenie Krakowa oraz sporządzenie analizy prawnej małżeńskich umów majątkowych.

 

Przykrą częścią rozwodu jest także ustalanie kwestii alimentacyjnych oraz praw do opieki nad dziećmi. Nasi prawnicy w Krakowie zapewniają zastępstwo procesowe w sprawach alimentacyjnych. Dotyczy to obowiązku alimentacyjnego wobec dzieci oraz wobec współmałżonka. Wiemy, jak istotne są mediacje w sprawach rozwodowych. Dlatego nasi adwokaci służą bieżącym doradztwem w sprawach między rodzicami a dziećmi oraz między małżonkami. Występujemy w imieniu Klientów w sprawach o ustalenie kontaktów z dzieckiem, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej.

 

Świadczona przez kancelarię pomoc prawna w sprawach rozwodowych jest w pełni profesjonalna i w jak najlepszym interesie Klienta. Wszystkie kwestie dotyczące rozwodów są niezwykle delikatne, lecz nasi adwokaci mają duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw w Krakowie.

 

Jeśli poszukują Państwo w Krakowie prawnika, który zajmie się sprawami Państwa rozwodu lub separacji, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką.