Prawo karne

Adwokaci z Kancelarii Adwokackiej Tomasza Kozłowskiego świadczą usługi prawne głównie na rzecz Klientów z Krakowa oraz okolicznych miejscowości, w tym Wieliczki. Zespół współpracujących z kancelarią prawników z Krakowa, Wieliczki i innych miejscowości tworzą wykwalifikowani adwokaci. Prowadzimy sprawy na etapie postępowania przygotowawczego, a także zajmujemy się obroną oskarżonych w postępowaniu karnym. Nasi adwokaci występują w imieniu Klientów z Wieliczki i okolic również w toku postępowania karno-skarbowego oraz w postępowaniu wykonawczym.

 

Adwokat z naszej kancelarii poprowadzi sprawę o ułaskawienie, o odszkodowanie za niesłuszne skazanie, aresztowanie lub zatrzymanie.

 

Pomoc profesjonalnego adwokata bywa potrzebna w różnego rodzaju sprawach, zarówno karnych jak i na przykład rozwodowych. Nasi adwokaci mają wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów z Wieliczki, Krakowa i innych miejscowości. Adwokat służy pomocą także w sprawach dotyczących wykroczeń (naruszenie przepisów ruchu drogowego, drobne kradzieże, zakłócanie porządku i ciszy nocnej, spożywanie alkoholu w miejscu publicznym).

 

Do skorzystania z usług naszych adwokatów zapraszamy Klientów z Krakowa, Wieliczki, Bochni i innych okolicznych miast i województw.